Auto fólie

NANO Ceramic fólie

Keramické fólie přišly na trh v posledních letech a stále se vyvíjí. Už teď ale díky svým vlastnostem překonávají klasické zatmavovací autofólie. Vyrábí se ve více variantách v závislosti na světelné propustnosti. Stejně jako u zatmavovacích fólií jsou nejčastější hodnoty pro tuto veličinu: 5-50 %. Tyto fólie se ale výrazně od těch klasických liší! Jejich hlavním plusem je fakt, že už při odstínu, který skoro není na autě vidět, zadržují 90 % tepelné energie. Přesně tato vlastnost z nich činí čím dál tím více žádané zboží. Pokud se chcete dozvědět více informací o tomto produktu a o námi poskytované službě, neváhejte nás kontaktovat.

Fusion fólie na vozidla

na tónování vozidel používáme výhradně ve všech odstínech kvalitní fólie značky FUSION

K námi nainstalované autofólii Fusion  obdržíte platné certifikáty, které umožňují provoz vozidla s tónovanými skly na pozemních komunikacích. 

Jednotlivé typy folií jsou bez jakéhokoli zkreslení optické viditelnosti. Výběr druhů fólií je na základě Vašeho typu zasklení a Vašeho vkusu. Jednotlivé odstíny máme vždy ve výbavě auta a lze je tedy vybírat přímo na místě. 

tónujeme bez demontáže skel!
tónujeme bez demontáže skel!

Tyto fólie jsou momentálně to nejlepší v autofóliích na světovém trhu. Je-li Vaší předností u autofólií plné zamezení slunečního tepla, pak jsou keramické autofólie pro Vás tou jedinou volbou!

O správnou aplikaci fólie na sklo Vašeho automobilu se postará tým našich odborně vyškolených pracovníků. Pokud se tedy rozhodnete pro pořízení keramické fólie, využijte naše služby a neváhejte nás kontaktovat.

typy fólií na budovy:

M15
kategorie: zrcadlivá
použití: komerční prostory, specální účely
Nejzákladnější a nejpoužívanější fólie ve světě. Typická zrcadlová fólie, která je díky své vysoké zrcadlivosti schopna odrazit obrovskou část solárního tepla dříve, než-li je toto solární teplo schopné proniknout skrz sklo do místnosti.

M15 XT
kategorie: zrcadlivá exteriér
použití: komerční prostory, speciální účely
Je obdobou fólie M15. Je určena k instalaci z venkovní strany okna . Typická zrcadlová fólie, která je díky své vysoké zrcadlivosti schopna odrazit obrovskou část solárního tepla dříve, než-li je toto solární teplo schopné proniknout skrz sklo do místnosti.

M15 BL
kategorie: zradlivá barevná
použití: komerční prostory
Tato fólie je vyrobena nanesením zrcadlového hliníku z jendé strany a modré barvy z druhé strany. Odstín fólie nabízí atraktivní barvu a jednotnost. Fólie nabízí vysoké zatížení solárního tepla, ale i zastínění ostrého denního světla čímž se stává velmi oblíbenou na komerční budovy.


M35

kategorie: Zrcadlivá

použití: komerční prostory, rodinné domy, byty

V komerčním využití nabízí tato fólie jednotný, profesionální vzhled budovy z exteriéru, i když zrcadlový efekt je o něco menší než u fólie M15, jakožto i velmi dobré zadržení průniku solárního tepla dovnitř prostoru.

Jelikož je méně zrcadlivá jako fĺie M15, je i přesto vítána jako efektivní alternativa při instalaci i na rodinné domy a byty. M35 může být ale někdy mylně brána jako příliš světlá pro dostatečné zastínění komerčních prostor, nebo jako stále příliš zrcadlivá pro instalace na rodinné domky či byty. Na to jak je tato fólie ve skutečnosti světlá, nabízí 39% zadržení sálavého tepla v zimních měsících. A úspora 39% peněz jinak vyhozených za vytápění během leckdy krutých zimních dnů, není určitě zas tak špatná!

I-Sol 70 XT

kategorie: keramická exteriér

použití: rodinné domy, byty, prosklené balkóny, komerční výlohy

Tato fólie je bezpochyby to nejlepší co dnes zákazník může koupit, pokud mu jde o co největší  průhled a co největší zadržení pronikavého tepla během parních letních dnů. Extrémně čistý kontrastní průhled skrz fólii, spolu s velice vysokým zadržením pronikavého tepla během letních měsíců, to je naše nejnovější technologie keramických fóliích.

I-Sol 80 XT

kategorie: keramická exteriér

použití: rodinné domy, byty, prosklené balkóny, komerční výlohy

Prakticky stejná jako I-Sol 70 XT akorát je světlejší. Extrémně čistý kontrastní průhled skrz fólii, spolu s velice vysokým zadržením pronikavého tepla během letních měsíců, to je naše nejnovější technologie keramických fóliích.

Vhodná k instalace z venkovní i vnitřní strany okna, nabízí nejvyváženější hodnoty napříč ostatními fóliemi. Konstrukce je o 50% silnější než u ostatních solárních fólií.

Tento typ fólií nabízí novou technologii tzv. polarizace, kde nechtěné odlesky dokáží svou intenzitou oslnit náš zrak.